Szukaj

K2 Special Effects 2024

K2 Special Effects 2024

Numer katalogowy: 
11H0024
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT) PLN: 
2999

Ulepszona technologia dla tych, którzy wymagają od swojego sprzętu jak najwięcej - K2 Special Effects to specjalista od miękkiego śniegu, który poradzi sobie na przygotowanych trasach, twardym śniegu i długich trawersach.
Uwalniamy ekscytującą nową konstrukcję w postaci Special Effects. Dziub deski ma 8 mm konturu, dzięki czemu łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej wylądować w głębokim śniegu, zapewniając jednocześnie przewidywalną inicjację skrętu niezależnie od rodzaju śniegu i terenu. Ten kontur pomaga odbijać śnieg i błoto pośniegowe, eliminując opór i działając jak pług na czubku deski snowboardowej.
Wykorzystujemy siłę naszego rdzenia Bambooyah™ z mieszanki trzech gatunków drewna i owijamy go włóknem węglowym ICG™ 10 - z dziesięcioma podłużnicami z włókna węglowego od czubka do ogonu - aby zapewnić solidne, wilgotne i stabilne wyczucie. Nasza filozofia projektowania Volume Shift ™ oznacza, że możesz zmniejszyć deskę o 4-10 cm w stosunku do normalnej długości deski bez poświęcania unoszenia się na powierzchni, jednocześnie zwiększając zwrotność. Twardy jak skała spiekany ślizg Sintered 4000 jest szybki, trwały i trzyma wosk znacznie lepiej niż ślizg tłoczony. Wreszcie, nasze ściany boczne Hybritech ™ są najbardziej wytrzymałą konstrukcją sidewalla na rynku, co oznacza, że ten łowca puchu pozostanie u Ciebie przez wiele lat.

Rozmiary: 140, 144, 148, 152

Technologie

Biaxial Glass

Włókno szklane ułożone w dwóch kierunkach, 0 i 90 stopni. Ta konstrukcja zapewnia bardziej elastyczny, wybaczający flex.

Bambooyah Bended Core

Czerpiąc z doświadczenia w Skatingu, nasz rdzeń Bambooyah jest tak mocny że dajemy na niego 5 letnią gwarancję.

Directional Rocker Profile

Połączenie rockera z profilem flat. Stosowane w deskach kierunkowych.

Volume Shift™

Zmniejszamy wagę deski i ograniczamy haczenie palców/pięty, przenosząc materiał z czubka i ogona do talii deski.

Sintered 4000 Base

Ślizg Sintered 4000 dobrze wchłania wosk i jest bardzo wytrzymały.

Podobne produkty