Szukaj

K2 Excavator 2024

K2 Excavator 2024

Numer katalogowy: 
11H0020
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT) PLN: 
3199

Excavator nazwana z języka ang.""koparka"", specjalizuje się w wycinaniu głębokich śladów na trasach i rozrzucaniu świeżego śniegu poza nimi.
Z dodaną szerokością i taliowaniem o podwójnym promieniu, Excavator jest modelem unisex. Szerszy profil pozwala snowboardzistom zmniejszyć rozmiar o około 5 cm w stosunku do ich zwykłej długości bez utraty wydajności, a jej dodatkowa szerokość i zwężenie o 20 mm są korzystne dla riderów o większych stopach, zmniejszając opór palców podczas głębokich skrętów i długich trawersów.
Połączenie gładkiego, wyginającego się rdzenia S1 i włókna ICG™ 10 Biax Glass typu „tail to tail” sprawia, że Excavator jest responsywna pod stopami. Dodaliśmy również nasze wstępnie wygięte karbonowe widelce Power Forks™, aby zapewnić zastrzyk energii na zakrętach i poza nimi oraz te spontaniczne ollie typu „Slow Sign”. Excavator jest naszpikowana technologią, która zapewnia zabawę i noszenie, gdy w prognozie jest puch.

Rozmiary: 142, 146, 150, 154, 158, 162

Technologie

CARBON POWER FORK™

Wkładka z włókna węglowego w ogonie deski wzmacnia trzymanie krawędzi oraz dodaje popu i energii w skręcie.

Biaxial Glass

Włókno szklane ułożone w dwóch kierunkach, 0 i 90 stopni. Ta konstrukcja zapewnia bardziej elastyczny, wybaczający flex.

Directional Camber Profile

Konstrukcja camber w deskach kierunkowych.

Volume Shift™

Zmniejszamy wagę deski i ograniczamy haczenie palców/pięty, przenosząc materiał z czubka i ogona do talii deski.

Podobne produkty