Szukaj

K2 Antidote 2024

K2 Antidote 2024

Numer katalogowy: 
11H0019
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT) PLN: 
3299

Stworzyliśmy deskę, o której zawsze marzyli zawodnicy naszego zespołu. Przeznaczona dla riderów na poziomie zaawansowanym i eksperckim, których styl jest pomiędzy freeride i freestyle. Od ładowania w kurorcie po nawet najcięższe elementy freestyle, Antidote poradzi sobie ze wszystkim.
Ten kierunkowy twintip jest wyposażony w technologię, w szczególności naszą opatentowaną technologię SpaceGlass ™ znajdującą się na czubku i ogonie. Redukcja wagi i sztywniejszy materiał pozwalają na szybsze obroty i lepsze dociskanie krawędzi w punktach styku. Technologia Recess3D usuwa nadmiar materiału z płyty, minimalizując wagę i drgania, jednocześnie dodając wizualnej głębi.
Najbardziej charakterystyczną cechą Antidote jest kontur 3D Base Contour. Zaledwie 3 mm warstwa z kształtem 3D odbija śnieg, ułatwia inicjację skrętu i łatwo przedziera się przez przeszkody, gdy robi się gorąco. Wejdź na falę Antidote i doświadcz bardziej płynnej jazdy.

Rozmiary: 145, 148, 151, 154, 157, 158W, 159, 161W, 162, 163W

Technologie

Carbon DarkWeb™

Karbonowe podłużnice rozciągają się pod kątem 45º od wkładek w kształcie litery „X”, dodając responsywność i stabilność przy wszystkich prędkościach.

Twin Camber Profile

Konstrukcja camber w deskach twin , czyli dwukierunkowych.

Triaxial Glass

Laminat z włókna szklanego zapewniający wzdłużną sztywność, stabilność i zwiększone trzymanie krawędzi. Włókna szklane ułożone z trzech warstw, ustawione pod kątem 45, 45, oraz 0 stopni.

SPACEGLASS™

Poprawia trzymanie krawędzi wzdłuż punktów styku, redukuje drgania i zapewnia niezrównaną trwałość.

RECESS3D

Zmniejszając liczbę materiałów w strefach o niskim naprężeniu, jesteśmy w stanie zminimalizować wagę deski, jednocześnie zmniejszając drgania - a wszystko to bez poświęcania wytrzymałości.

Podobne produkty