Szukaj

K2 Instrument 2024

K2 Instrument 2024

Numer katalogowy: 
11H0002
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT) PLN: 
2799

Dla niektórych z nas każda jazda w ośrodku jest jak słuchanie zespołu jazzowego grającego koncert na żywo – jest spontaniczna, podejmujesz decyzje w locie, gdzie jechać, ciąć i jak szybko przejść do następnego skrętu. Najłatwiej opisać to tak: po prostu wchodzisz w rytm. Instrument to kierunkowy camber i wykorzystuje naszą konstrukcję Volume Shift ™, aby przy odpowiedniej szerokości móc składać się do skętów na twardym podłożu. Dłuższy promień na czubku deski ułatwia inicjację skrętu, a głębsze taliowanie pod stopą pomaga w skręcaniu. Instrument ma 3/4-calowy setback i 10-milimetrowy taper, aby pomóc mu wylądować w głębokim terenie oraz twardy i szybki spiekany ślizg Sintered 4000. Wewnątrz znajduje się nasz rdzeń S1 pochodzący ze zrównoważonych źródeł, który jest równie trwały i elastyczny pod stopami. Widelce Carbon Torque Forks™ rozciągają się od insertów do punktów styku, zapewniając responsywny transfer mocy, a cały pakiet jest owinięty naszym włóknem szklanym ICG™ 10 Biax - z podłużnicami z włókna węglowego od czubka do ogona dla zwiększenia popu i dodatkowej stabilności, gdy robi się gorąco. Instrument jest przeznaczony na te dni, w których nie do końca wiadomo, co przyniesie prognoza.

Technologie

Carbon Torque Forks™

Karbonowe podłużnice rozciągają się pod kątem 45º od wkładek w kierunku czubka i ogona, dodając responsywność i stabilność przy wszystkich prędkościach.

Biaxial Glass

Włókno szklane ułożone w dwóch kierunkach, 0 i 90 stopni. Ta konstrukcja zapewnia bardziej elastyczny, wybaczający flex.

Directional Camber Profile

Konstrukcja camber w deskach kierunkowych.

Volume Shift™

Zmniejszamy wagę deski i ograniczamy haczenie palców/pięty, przenosząc materiał z czubka i ogona do talii deski.

Sintered 4000 Base

Ślizg Sintered 4000 dobrze wchłania wosk i jest bardzo wytrzymały.

Podobne produkty