Szukaj

K2 Manifest 2024

K2 Manifest 2024

Numer katalogowy: 
11H0021
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT) PLN: 
2999

Zachowując swoją nazwę na cześć Aarona Robinsona, Manifest jest naprawdę wołem roboczym, którego szuka każdy snowboardzista. Manifest został stworzony jako wybór na jedyną deskę, idealnie pozycjonujący się pomiędzy freeride i freestyle. Niezwykle wytrzymały i wyposażony w agresywny rdzeń A1, zbudowany z drewna pozyskiwanego w sposób zrównoważony, Manifest oferuje pięcioletnią gwarancję.
Średnio-twardy kierunkowy twintip, który jest zbudowany, aby wytrzymać uderzenia towarzyszące jeździe po dużych górach, Manifest jest osadzony na profilu Combination Camber, z camberem między insertami, odrobiną rockera na ogonie i bardziej rozciągniętym rockerze w nosie, aby unosić się na powierzchni. Podłużnice z włókna węglowego DarkWeb™ są umieszczone pod stopami i rozciągają się od krawędzi do krawędzi, aby zapewnić precyzyjną reakcję. Włókno szklane ICG ™ 20 Triax z włóknem węglowym od czubka do ogona zwiększa pop i zapewnia stabilność podczas cięć i uderzeń.

Rozmiary: 144, 147, 150, 153, 156, 157W, 159, 160W, 162, 164W

Technologie

Carbon DarkWeb™

Karbonowe podłużnice rozciągają się pod kątem 45º od wkładek w kształcie litery „X”, dodając responsywność i stabilność przy wszystkich prędkościach.

Combination Camber Profile

Połączenie rockera z camberem, zarówno w deskach twin jak i kierunkowych.

Triaxial Glass

Laminat z włókna szklanego zapewniający wzdłużną sztywność, stabilność i zwiększone trzymanie krawędzi. Włókna szklane ułożone z trzech warstw, ustawione pod kątem 45, 45, oraz 0 stopni.

Sintered 4000 Base

Ślizg Sintered 4000 dobrze wchłania wosk i jest bardzo wytrzymały.

Podobne produkty