Szukaj

K2 Niseko Pleasures 2024

K2 Niseko Pleasures 2024

Numer katalogowy: 
11H0023
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT) PLN: 
3099

Zainspirowany jednym z najlepszych na świecie miejsc do freeride, K2 Niseko Pleasures bierze swoją nazwę od regionu Niseko na Hokkaido w Japonii. Ulepszone, przetestowane i zatwierdzone przez wieloletniego zawodnika K2 Snowboarding, Yo Amagai, wykorzystaliśmy wiedzę miejscowych, aby opracować najlepsze możliwe narzędzie do jazdy w puchu i na trasie.
Niseko Pleasures jest stworzony z myślą o zaawansowanych snowboardzistach, ma nasz gładko wyginający się rdzeń Bambooyah™ Pro Core, dwuosiowe ułożenie włókna szklanego, szybki spiekany ślizg Carbon Infused 5500, woskowalne ścianki boczne z P-Tex i odbijający śnieg materiał SnoPhobic ™. Jego zwężający się, kierunkowy kształt pomaga opadać ogonowi, jednocześnie ułatwiając inicjowanie i wychodzenie ze skrętu w celu łatwej zmiany krawędzi w każdym terenie. Kształt czubka i ogona, szersza niż zwykle szerokość w talii doskonale sprawdzają się, aby latać w puchu i utrzymywać dziób wysoko nad śniegiem, co ułatwia nawigację i manewrowość. Średnio-szeroki kształt pozwala riderom skrócić rozmiar o ~5 cm w stosunku do ich standardowej długości snowboardu bez utraty pływalności.

Rozmiary: 151, 156

Technologie

Biaxial Glass

Włókno szklane ułożone w dwóch kierunkach, 0 i 90 stopni. Ta konstrukcja zapewnia bardziej elastyczny, wybaczający flex.

Bambooyah Bended Core

Czerpiąc z doświadczenia w Skatingu, nasz rdzeń Bambooyah jest tak mocny że dajemy na niego 5 letnią gwarancję.

Combination Camber Profile

Połączenie rockera z camberem, zarówno w deskach twin jak i kierunkowych.

Volume Shift™

Zmniejszamy wagę deski i ograniczamy haczenie palców/pięty, przenosząc materiał z czubka i ogona do talii deski.

Podobne produkty