Szukaj

K2 Alchemist 2024

K2 Alchemist 2024

Numer katalogowy: 
11H0001
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT) PLN: 
3399

Absolutna gwiazda w ofercie snowboardowej K2 Snowboarding z kolekcji Landscape, Alchemist to twarda, kierunkowa deska do freeride'u dla doświadczonych riderów. Zaprojektowany, aby zadowolić snowboardzistów na poziomie zaawansowanym i eksperckim, Alchemist jest naszpikowany funkcjonalną technologią. Alchemist zawiera dwie unikalne technologie K2; wkładka SpaceGlass™ i opatentowana technologia Spectral Braid. SpaceGlass™ to wstępnie utwardzona wkładka z włókna szklanego, która pomaga zmniejszyć wagę, zminimalizować drgania i zwiększyć nacisk krawędzi. Spectral Braid pozwala nam dostosować sztywność od czubka do ogona niezależnie od sztywności skrętnej, tworząc sztywniejszy snowboard na czubku i ogonie, aby zwiększać trzymanie krawędzi, jednocześnie zapewniając trochę luzu między stopami, co ułatwia inicjację skrętu. Technologia Recess3D w dziobie usuwa nadmiar materiału z deski, redukuje drgania – a wszystko to bez poświęcania wytrzymałości. Trzydziestopięcioletnia historia, wkład zawodników współpracujących ze sobą i najwyższej jakości technologia doprowadziły do ​​dostarczenia najbardziej agresywnego i precyzyjnie wykonanego snowboardu, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Alchemist utrzymuje swoją aktualną pozycję premium w freeridowej ofercie snowboardowej.

Rozmiary: 154, 157, 159W, 160, 163, 164W

Technologie

CARBON POWER FORK™

Wkładka z włókna węglowego w ogonie deski wzmacnia trzymanie krawędzi oraz dodaje popu i energii w skręcie.

Directional Camber Profile

Konstrukcja camber w deskach kierunkowych.

SPECTRAL BRAID™

Dzięki zmianie orientacji włókien na całej długości nasze deski snowboardowe są żwawe, energiczne i niezwykle stabilne.

Triaxial Glass

Laminat z włókna szklanego zapewniający wzdłużną sztywność, stabilność i zwiększone trzymanie krawędzi. Włókna szklane ułożone z trzech warstw, ustawione pod kątem 45, 45, oraz 0 stopni.

SPACEGLASS™

Poprawia trzymanie krawędzi wzdłuż punktów styku, redukuje drgania i zapewnia niezrównaną trwałość.

RECESS3D

Zmniejszając liczbę materiałów w strefach o niskim naprężeniu, jesteśmy w stanie zminimalizować wagę deski, jednocześnie zmniejszając drgania - a wszystko to bez poświęcania wytrzymałości.

Podobne produkty