Szukaj

Narty K2 WAYBACK 88

Narty K2 WAYBACK 88

Numer katalogowy: 
10C0202
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT) PLN: 
1899

Narty K2 WAYBACK 88

 

Wayback 88 to całkowicie przebudowane, idealne narty dla skitourowców. Zredukowana o 10 % waga, dzięki zastosowanemu rdzeniowi Paulowni Lite Tour, pozwala łatwiej dostać się na szczyt i zjechać w dół, nie tracąc nic z właściwości jezdnych narty. To dzięki technologii TiSpyne, czyli wkładce z titanalu, nie ma mowy o żadnym kompromisie, gdyż te narty skiturowe równie dobrze sprawują się zarówno się przy zjeździe, jak i przy podchodzeniu.

 

Długości:160, 167, 174, 181

Promień skrętu: 18m @ 167 cm

Rdzeń: Paulownia Tour Lite/Włókno szklane

Konstrukcja: Ti-Spyne ,  Torsion Box, Hybritech Sidewall

Waga: 1212 g @ 167 cm

Technologie

All-Terain Rocker

Narty z tym rockerem posiadają stopniowo uniesiony przód narty (tip) dla zapewnienia wyśmienitej uniwersalności w każdych warunkach. Uniesienie również występuje w tylnej części nart dla zapewnienia kontroli w zmiennym śniegu.

Carbon Grid

Karbonowe wstawki stosowane dla zwiększonej sztywności w miejscu zastosowania.

Snobhobic TopSheet 

Specjalna powłoka górnej części narty dla zapobiegania przyklejaniu się śniegu. Szczególnie istotne podczas podchodzenia na nartach skiturowych pod górę.

Titanal

Technologia wykorzystana w nartach skiturowych K2. Metalowa wstawka w środkowej części nart. Dzięki temu lekkie narty skiturowe są usztywnione i zapewniają bardzo dobre właściwości jezdne mimo niskiej wagi.

Podobne produkty