Szukaj

Narty K2 WAYBACK 80

Narty K2 WAYBACK 80

Numer katalogowy: 
10E0204
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT) PLN: 
2799

Narty K2 WAYBACK 80

 

Wayback 80 pomoże Ci zdobyć nieodkryte szlaki, nie tracąc przy tym energii. Narta ta radzi sobie równie dobrze na miękkim, jak i zmrożonym śniegu. Narta z największą ilością karbonu z pośród produktów K2 oraz ze specjalną wstawką „TiSpyne” w środkowej części. Taka technologia to bardzo niska waga przy zachowaniu bardzo dobrych właściwości jezdnych.

 

Technologie:

Carbon Overdrive - ściśle tajna konstrukcja z włókien węglowych w nartach skiturowych która zapewnia im niesamowite prowadzenie.

Snowphobic Topsheet - hydrofobowy materiał, który zapobiega przylepianiu się śniegu do górnej powierzchni nart. Podczas podchodzenia pod górę nie nosimy zbędnego ciężaru śniegu na nartach. Dla polepszenia ześlizgiwania się śniegu możemy użyć smaru do ślizgów i posmarować również górną część nart.

All Terain Rocker – narty z tym rockerem posiadają stopniowo uniesiony przód narty (tip) dla zapewnienia wyśmienitej uniwersalności w każdych warunkach. Uniesienie również występuje w tylnej części nart dla zapewnienia kontroli w zmiennym śniegu.

 

Długości: 163, 170, 177

Promień skrętu: 18 m @ 163 cm

Rdzeń: Paulownia Tour

Konstrukcja: Ti-Spyne ,Torsion Box, Hyrbitech Sidewall

Waga: 967g

Podobne produkty