Szukaj

Narty K2 Wayback 106

Narty K2 Wayback 106

Numer katalogowy: 
10G0200
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT) PLN: 
2999

Talia 106mm i kształt, przodują w miękkim śniegu, sprawiając, że narty Wayback 106 będą oczywistym wyborem gdy zrobi się głęboko a kilogramy pod stopami stanął się problemem. Wprowadziliśmy Titanal do naszych nart turowych, aby uzyskać niezrównaną wydajność i stabilnosć zjazdu, jednocześnie zachowując wystarczająco lekką wagę na długie dni turowania. Wybierając Wayback 106 będziecie się zastanawiać czemu tak dużo czasu spędziliście w kolejce do wyciągu.

Technologie

Titanal

Technologia wykorzystana w nartach skiturowych K2. Metalowa wstawka w środkowej części nart. Dzięki temu lekkie narty skiturowe są usztywnione i zapewniają bardzo dobre właściwości jezdne mimo niskiej wagi.

All-Terain Rocker

Narty z tym rockerem posiadają stopniowo uniesiony przód narty (tip) dla zapewnienia wyśmienitej uniwersalności w każdych warunkach. Uniesienie również występuje w tylnej części nart dla zapewnienia kontroli w zmiennym śniegu.

Snophobic TopSheet 

Specjalna powłoka górnej części narty dla zapobiegania przyklejaniu się śniegu. Szczególnie istotne podczas podchodzenia na nartach skiturowych pod górę.

Carbon Web

Carbon Web - karbonowe wstawki umiejscowione w okolicach tipu i taila dla zwiększonej sztywności poprzecznej w miejscu zastosowania.

Podobne produkty