Szukaj

Narty K2 WAYBACK 106

Narty K2 WAYBACK 106

Numer katalogowy: 
10E0200
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT) PLN: 
2499

Narty K2 WAYBACK 106

 

Wayback  106 to prawdziwy władca puchu, który pomoże Ci zdobyć nieodkryte szlaki, nie tracąc przy tym energii. Narta ta radzi sobie równie dobrze na miękkim, jak i zmrożonym śniegu.

Skin Grommets  - Dziurki na czubku i z tyłu nart w modelach skiturowych. Kompatybilne z systemem Z-Clip w fokach K2 pozwalających w banalny sposób założyć fokę. Dziurki te umożliwiają również budowę toboganu , jeśli tylko w swoim plecaku posiadasz również łopatę BCA.

Carbon Overdrive - Ściśle tajna konstrukcja z włókien węglowych w nartach skiturowych która zapewnia im niesamowite prowadzenie. Osiągnięty poziom radości jest trudny do oszacowania. 

Snowphobic Topsheet - Hydrofobowy , materiał który zapobiega przylepianiu się śniegu do górnej powierzchni nart. Podczas podchodzenia pod górę nie nosimy zbędnego ciężaru śniegu na nartach. Dla polepszenie ześlizgiwania się śniegu możemy użyć smaru do ślizgów i posmarować również górną część nart.

Titanal – Technologia wykorzystana w nartach skiturowych K2. Metalowa wstawka w srodkowej części nart. Dziei temu lekkie narty skiturowe są usztywnione i zapewniają bardzo dobre właściwości jezdne mimo niskiej wagi.

 

Długości: 170, 177, 184

Promień skrętu: 23 m @ 177 cm

Rdzeń: Paulownia Tour Lite.

Konstrukcja: Ti-Spyne ,Torsion Box, Hyrbitech Sidewall

Waga: 1552 g @ 186 cm.

Podobne produkty