Szukaj

K2 Reckoner 122 2024

K2 Reckoner 122 2024

Numer katalogowy: 
10H0300
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT) PLN: 
3599

Reckoner 122 to dedykowany twin-tip do puchu.
Wysoki i długi rocker na czubku i ogonie pomaga tej narcie unosić się w miękkim terenie.
Rdzeń z drewna jodłowo-osikowego w połączeniu z naszym technologią Spectral Braid tworzy idealne połączenie surfingu i mocy, pozwalając tej narcie odbijać się, obracać i szarżować przez nawet najgłębszy śnieg bez gubienia rytmu.
Uwielbiany przez profesjonalistów, takich jak Corey Seeman i Lexi Dupont.

Rozmiary: 177, 184, 191

Technologie

Twintech Sidewalls  

TwinTech Sidewalls – to tak zwany „pełen sidewall” zero kompromisów , zero wycieniowania tipu i taila tak jak w przypadku Hybritech Sidewalls. TwinTech Sidewalls zapewnia doskonałe trzymanie krawędzi od tyłów aż po czubki nart. Dodatkowo zapewniając dużą wytrzymałość na zarysowanie górnej warstwy nart.

Spectral Braid

Spectral Braid to wzmocnienie z włókien o zmiennym splocie, które pozwala na precyzyjne dostrojenie skrętności i flexu poprzez zmianę orientacji włókien na długości narty.

Double Barrel

Double Barrel - to specjalnie stworzony w pełni drewniany rdzeń w nartach freestyle. Połączenie twardej jodły umiejscowionej w okolicy krawędzi dla zwiększenia wytrzymałości na uderzenia i pewnego trzymanie na krawędziach, oraz osiki umiejscowionej w środkowej części narty dla zapewnienia elastyczności.

Carbon Boost

Podłużne paski z włókna węglowego ułożone na rdzeniu zapewniają dodatkowy pop i odbicie.

Podobne produkty