Szukaj

K2 Mindbender 95 W BOA® 2024

K2 Mindbender 95 W BOA® 2024

Numer katalogowy: 
10H2504
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT) PLN: 
3199

Mindbender 95 W BOA® to idealne buty dla narciarek freeride, które chcą osiągnąć wyższy poziom i osiągi na zjazdach - dzięki klasycznej lekkiej konstrukcji BOA 95 W to pestka. Wyposażony w zupełnie nowy system dopasowania BOA®, który zapewnia dużo jeśli chodzi o wydajność, Mindbender 95 W BOA® to świetna opcja dla narciarki ceniącej komfort.

Technologie

Powefuse Spyne

Wzmocnienie w tylnej części buta narciarskiego w kształcie litery Y. Jest to zintegrowany ze skorupą buta twardszy materiał stosowany dla zapewnienia większej sztywności. Bez konieczności zwiększenia wagi całego produktu.

Multifit Last

Podeszwa MultiFit Last została opracowana w połączeniu z systemem BOA® Fit System, aby dostosować się do różnych kształtów stóp w zakresie od 97 mm do 104 mm.

BOA® Fit System

System BOA® Fit zapewnia zwiększone czucie i szybkość reakcji, jednocześnie zmniejszając punkty nacisku poprzez stopniową regulację zamknięcia buta za pomocą precyzyjnych mikroregulacji.

Grip Walk soles

Zdejmowane i wymienne podeszwy zaprojektowane do współpracy z systemem wiązania GripWalk firmy Marker dla lepszej przyczepności i komfortu podczas chodzenia, stania i wędrówek.

Fully Heat-moldable

Zarówno skorupa buta, jak i cholewka mogą być formowane termicznie do różnych kształtów stóp
prawdziwe dopasowanie na zamówienie.

Fastfit Instep

Bardziej miękki materiał TPU jest stosowany w obszarze podbicia skorup wybranych modeli w celu szybkiego i łatwego włożenia i wyjęcia.

Podobne produkty