Szukaj

K2 Mindbender 130 BOA® 2024

K2 Mindbender 130 BOA® 2024

Numer katalogowy: 
10H2104
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT) PLN: 
3999

Mindbender 130 BOA® zapewnia to, co najlepsze — wysoką wydajność, responsywność i lekkie możliwości freetourowe. Wyposażony w całkowicie nowy BOA®
Fit System, MultiFit Last, w pełni termoformowalna skorupa Powerlite i Powerlock Spyne szczycący się zakresem ruchu 50° - Mindbender 130 BOA® zachowuje swój mocny freeridową tożsamość buta, z całą technologią i wydajnością butów specyficznych dla ubitego stoku.

Technologie

Powefuse Spyne

Wzmocnienie w tylnej części buta narciarskiego w kształcie litery Y. Jest to zintegrowany ze skorupą buta twardszy materiał stosowany dla zapewnienia większej sztywności. Bez konieczności zwiększenia wagi całego produktu.

Multifit Last

Podeszwa MultiFit Last została opracowana w połączeniu z systemem BOA® Fit System, aby dostosować się do różnych kształtów stóp w zakresie od 97 mm do 104 mm.

BOA® Fit System

System BOA® Fit zapewnia zwiększone czucie i szybkość reakcji, jednocześnie zmniejszając punkty nacisku poprzez stopniową regulację zamknięcia buta za pomocą precyzyjnych mikroregulacji.

Grip Walk soles

Zdejmowane i wymienne podeszwy zaprojektowane do współpracy z systemem wiązania GripWalk firmy Marker dla lepszej przyczepności i komfortu podczas chodzenia, stania i wędrówek.

Fully Heat-moldable

Zarówno skorupa buta, jak i cholewka mogą być formowane termicznie do różnych kształtów stóp
prawdziwe dopasowanie na zamówienie.

Fastfit Instep

Bardziej miękki materiał TPU jest stosowany w obszarze podbicia skorup wybranych modeli w celu szybkiego i łatwego włożenia i wyjęcia.

Podobne produkty