Szukaj

K2 Mindbender 120 2024

K2 Mindbender 120 2024

Numer katalogowy: 
10H2101
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT) PLN: 
3199

Dzięki flexowi 120, wkładkom technicznym i trybowi walk z 50-stopniowym zakresem ruchu, męskie buty narciarskie K2 Mindbender 120 zapewniają wydajność, której potrzebujesz, aby pokonać strome zbocza i działać w głębokim śniegu. Wyposażony w wyściółkę Precisionfit Pro Tour, termoformowalny Powerlite Shell i Fastfit Instep w Mindbender 120's zapewniają całodzienny komfort, niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem robienia okrążeń w ośrodku lub wolisz zdobywanie szczytów w backcountry.

Technologie

Powefuse Spyne

Wzmocnienie w tylnej części buta narciarskiego w kształcie litery Y. Jest to zintegrowany ze skorupą buta twardszy materiał stosowany dla zapewnienia większej sztywności. Bez konieczności zwiększenia wagi całego produktu.

Grip Walk soles

Zdejmowane i wymienne podeszwy zaprojektowane do współpracy z systemem wiązania GripWalk firmy Marker dla lepszej przyczepności i komfortu podczas chodzenia, stania i wędrówek.

Fully Heat-moldable

Zarówno skorupa buta, jak i cholewka mogą być formowane termicznie do różnych kształtów stóp
prawdziwe dopasowanie na zamówienie.

Fastfit Instep

Bardziej miękki materiał TPU jest stosowany w obszarze podbicia skorup wybranych modeli w celu szybkiego i łatwego włożenia i wyjęcia.

Podobne produkty