Szukaj

K2 Dispatch Pro 2024

K2 Dispatch Pro 2024

Numer katalogowy: 
10H2300
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT) PLN: 
4199

Dispatch Pro to ergonomiczny but, który waży nieco ponad 1500 gramów. Może się pochwalić podeszwą Vibram, trybem chodzenia w zakresie 60 stopni, nowym linerem Tourfit BOA i pełnym flexem 130, który sprawia, że są to jedne z najsztywniejszych butów freetourowych na rynku. Zero kompromisów zarówno pod względem osiągów podczas zjazdów, jak i podchodzeniu.

Technologie

Vibram Outsole

Zaprojektowany z myślą o przygodzie. Doskonała przyczepność i trwałość. Ekskluzywny wzór bieżnika K2. 9523 iso DIN.

Switchback Buckle

Klamry blokują się w pozycji do przodu podczas podejścia, aby dodać więcej przestrzeni podczas ruchu. Klamra na palcach odwrócona w celu zwiększenia
bezpieczeństwa w zmiennym terenie. Magnezowe klamry i druciane kabłąki dla dodatkowej oszczędności wagi.

Boa Tourfit Liner

Wkładka BOA zwiększa możliwości regulacji, a nawet trzymania na całej stopie. Posiada sztywniejszą piankę z asymetrycznym językiem dla dodatkowej mocy i transmisji energii. Całkowicie formowalna na gorąco z wstępnie formowaną kieszenią na kostkę.

Powerlite Tour Shell

Bootfitter Friendly. Całkowicie formowalny na gorąco. Ekologiczny cholewka i skorupa Pebax. Spójna elastyczność w szerokim zakresie temperatur.

Honeycomb bootboard

Zostań w cieple na dłużej. Zatrzymuje ciepło i izoluje jak kurtka puchowa. Zatrzymuje ciepło o 15% lepiej niż tradycyjna płyta buta. Przyjazny dla Boot-fitterów.

Fully Heat-moldable

Zarówno skorupa buta, jak i cholewka mogą być formowane termicznie do różnych kształtów stóp
prawdziwe dopasowanie na zamówienie.

Fastfit Instep

Bardziej miękki materiał TPU jest stosowany w obszarze podbicia skorup wybranych modeli w celu szybkiego i łatwego włożenia i wyjęcia.

Podobne produkty