Szukaj

Buty narciarskie K2 BFC W 80

Buty narciarskie K2 BFC W 80

Numer katalogowy: 
10D2600
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT) PLN: 
1299

Buty narciarskie K2 BFC W 80

 

B.F.C. W 80  to najwygodniejszy, rekreacyjny but damski w kolekcji. B.F.C, który oferuje odpowiedni flex dla początkujących i rekreacyjnie jeżdżących kobiet. Z kolei wkładka CushFit Liner zapewnia dobre dopasowanie i wygodę.

Model B.F.C. W 80 to komfort, doskonała elastyczność oraz łatwość zakładania. Powerfuse Spyne zastosowany został w tylnej części buta dla sztywności czyli dobrego przekazania energii na narty, a miękki materiał w przedniej części dla zapewnienia łatwego komfortowego zakładania butów. Wszystko po to, aby użytkownik czuł się maksymalnie wygodnie.

 

Technologie:


Powerfuse Spyne- wspornik w kształcie litery „Y” umiejscowiony z tyłu buta dla zwiększenia wydajności fleksu. Technologia Powerfuse Spyne dodaje siły i mocy podczas jazdy oraz pozwala wyeliminować nadmierne wibracje w trudnych warunkach terenowych.

 

Energy Interlock- rewolucyjna technologia, która integruje mankiet i skorupę buta bez użycia nitów. Podczas uginania się buta, Energy Interlock rozciągając się gromadzi energię. Dzięki temu uzyskujemy mniejsze naprężenie materiału i tym samym uzyskujemy gładszy, bardziej progresywny flex.

 

Hands Free Entry- intuicyjne i łatwe zakładanie i zdejmowanie buta bez użycia rąk.

 

Grip Walk Outsoles- system zaprojektowany kompatybilnie z wiązaniem Marker Grip Walk. Stosowany dla lepszej przyczepności i dodatkowego komfortu podczas chodzenia i stania w butach narciarskich. Jednocześnie nie spowalnia butów i wiązania podczas jazdy na nartach. Dostępne jako podkładki już zainstalowane w butach lub sprzedawane oddzielnie.

 

Flex: 80

Szerokość wkładki: 103mm (HV)

Wkładka: CushFit Liner

Rozmiary: 23,5 , 24,5 , 25,5 , 26,5 , 27,5

Podobne produkty